Fare Zehiri 250 Gr

Ürün Kodu: 8735

Marka: Asyem

Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 30 Eylül, 2020 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

ASYEM FARE ZEHİRİ

Asyem Fare Zehiri Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Asyem Fare Zehiri 250 Gr

Asyem Fare Zehiri 250 Gr İzin Belge:

Fare Zehiri ürünü As İlaç San. ve Tic, Ltd. Şti. tarafından Sağlık bakanlığı 18.05.2010 - 2010 /162 ruhsat numarası ile üretilmiştir.

Asyem Fare Zehiri 250 Gr İçindekiler:

Fare Zehiri ürünü içerisinde; aktif madde: Safwarfarin (cas no 129-06-6 %0.05), Boya, Katkı Madesi bulunmaktadır.

Asyem Fare Zehiri 250 Gr Kullanımı:

Fare Zehiri kullanılışı; hazır fare yemini (fareler için) 3 ile 5 metrede bir yem istasyonu her bir yem istasyanuna ise 15-30 gr yem, (sıçanlar için) 5-10 metrede bir yem istasyonu, her bir istasyona 50-100 gr yem el değmeden konulmalıdır. Yemler her gün kontrol edilerek eksilen miktarlar tamamlanır. İstasyonlarda beslenme durduğu zaman yemlemenin kesilmesi gerekmektedir.

Asyem Fare Zehiri 250 Gr Yan Etkileri:

Fare Zehiri Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. 

Asyem Fare Zehiri 250 Gr Muhafaza ve Uyarı:

  • Çocuklardan, gıda ve hayvan yemlerinden uzak tutunuz. Buhar ve zerrelerini solumayınız.
  • Uygulama ve hazırlık aşamasında maske, koruyucu elbise, eldiven ve gözlük kullanınız.
  • KULLANMADAN ÖNCE ETİKETİ VE PROSPEKTÜSÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ!
  • Asyem Fare Zehiri ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Uygulama ve hazırlık aşamasında hiçbir şey yemeyiniz, içmeyiniz, sigara kullanmayınız.
  • İnsan ve çevre sağlığı üzerine riskleri önlemek için kullanım talimatına uyunuz.

Asyem Fare Zehiri 250 Gr Ürünü Açıklaması:

ASYEM FARE ZEHİRİ
Zehirlenme Belirtileri:
Kusma, bulantı, baş dönmesi, karın ağrısı.

İlk Yardım Önlemleri

Soluma: Solunması halinde hastayı temiz havaya çıkarınız ve hemen doktora başvurunuz. Cilde temas: Deri ile temas halinde, temas eden yeri bol su ve sabun ile yıkayınız. Göze temas: Göze kaçması halinde gözü bol su ile yıkayınız. Yutulursa: Ürünü yutan kişiyi ve ürünün etiketini doktora götürünüz.
ZEHİRLENME DURUMUNDA ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU ARAYINIZ.

ASYEM FARE ZEHİRİ

ASYEM FARE ZEHİRİ

Fare Zehiri

Asyem Fare Zehiri, Asyem Fare Zehiri 250 Gr ürünü, Asyem Fare Zehiri hakkında, Asyem Fare Zehiri hakkında açıklama, Asyem Fare Zehiri yorum, Asyem Fare Zehiri yorumları, Asyem Fare Zehiri hakkındaki yorumlar, Asyem Fare Zehiri açıklamalı detayları, Asyem Fare Zehiri faydaları, Asyem Fare Zehiri kullanımı, Asyem Fare Zehiri zararları, Asyem Fare Zehiri zararlı mı, Asyem Fare Zehiri uyarılar, Asyem Fare Zehiri yararları, Asyem Fare Zehiri yararlı mı, Asyem Fare Zehiri satışı, Asyem Fare Zehiri satan, Asyem Fare Zehiri satış yerleri, Asyem Fare ZehiriI satılan yerler, Asyem Fare Zehiri satan yerler, Asyem Fare Zehiri nerede satılır, Asyem Fare Zehiri nereden alınır, Asyem Fare Zehiri nerelerde satılıyor, Asyem Fare Zehiri nerden alabilirim, Asyem Fare Zehiri satılan, Asyem Fare Zehiri satılır, Asyem Fare Zehiri etkileri, Asyem Fare Zehiri nasıl kullanılır, Asyem Fare Zehiri nerde, Asyem Fare Zehiri faydası, Asyem Fare Zehiri ne işe yarar, Asyem Fare Zehiri ne kadar, Asyem Fare Zehiri fiyatı, Asyem Fare Zehiri fiyatları, Asyem Fare Zehiri detayları, Asyem Fare Zehiri açıklamaları, Asyem Fare Zehiri ürünü faydaları, Asyem Fare Zehiri ürünü kullanımı, Asyem Fare Zehiri ürünü faydaları ve kullanımı, Asyem Fare Zehiri ürünü hakkında, Asyem Fare Zehiri ürünü yorum, Asyem Fare Zehiri ürünü satışı, Asyem Fare Zehiri ürünü satan, Asyem Fare Zehiri ürünü satış yerleri, Asyem Fare Zehiri ürünü satılan yerler, Asyem Fare Zehiri ürünü satan yerler, Asyem Fare Zehiri ürünü nerede satılır, Asyem Fare Zehiri ürünü nereden alınır, Asyem Fare Zehiri ürünü nerelerde satılıyor, Asyem Fare Zehiri ürünü nerden alabilirim, Asyem Fare Zehiri ürünü etkileri, Asyem Fare Zehiri ürünü nasıl kullanılır, Asyem Fare Zehiri ürünü nerde, Asyem Fare Zehiri ürünü faydası, Asyem Fare Zehiri ürünü faydaları neler, ASYEM FARE ZEHİRİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Fare_Zehiri #Asyem #Asyem_Fare_Zehiri #Fare_Zehiri_içindekiler #Fare_Zehiri_kullanımı #Fare_Zehiri_kullanılışı #Fare_Zehiri_faydaları #Fare_Zehiri_yararları #Fare_Zehiri_yan_etkileri #Fare_Zehiri_zararları #Fare_Zehiri_satışı #Fare_Zehiri_nerde_satılır #Fare_Zehiri_nerden_alınır #Fare_Zehiri_satan #Fare_Zehiri_faydası #Fare_Zehiri_faydalımı

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4