Karınca Tebeşiri 24 Gr

Ürün Kodu: 8734

Marka: Bion

Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 24 Eylül, 2020 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

BİON KARINCA TEBEŞİRİ 24 Gr

Bion Karınca Tebeşiri Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Bion Karınca Tebeşiri 24 Gr

Bion Karınca Tebeşiri 24 Gr İzin Belge:

Karınca Tebeşiri Mohen Kimyevi Maddeler Tic. ve San. A.Ş. tarafından, 20.09.2016 2016/147 Sağlık bakanlığı ruhsat numarasıyla üretilmiştir.

Bion Karınca Tebeşiri 24 Gr İçindekiler:

Karınca Tebeşiri ürünü içerisinde; Aktif maddeler : Deltamethrin(CAS No: 52918-63-5)(%0.49), Yardımcı Maddeler: Aktif içi inert miktarı (%0.01), Dolgu malzemesi ve boya (%99.50) bulunmaktadır.

Bion Karınca Tebeşiri 24 Gr Kullanımı:

Karınca Tebeşiri kullanılışı; Plastik muhafazası içinde yer alan tebeşire el değdirmeden plastik muhafazanın kapağını açarak uygulama bölgesine tatbik ediniz. Zararlıların gezindiği yerlere ve yuvaların bulunduğu bölgelere paralel 2-3 hat şeklinde çizgi çiziniz. En iyi sonucu elde edebilmek için geceleri kalın bir hat şeklinde çizgi çizerek kullanınız.Etkisi 2-3 saat içinde açıkça görülür. Kullanımdan sonra tebeşir içine tekrar çekilmelidir.Kullanımdan sonra ellerinizi dikkatlice yıkayınız.Uygulama dozu olarak karınca geçişini engelleyeceği  şekilde bir adet çizgi çekilir. Uygulama alanında süpürge yapıldığı taktirde etkisini kaybeder.

Bion Karınca Tebeşiri 24 Gr Yan Etkileri:

Karınca Tebeşiri Ürününün zehirlenme belirtileri: Sinirsel bozukluk, terleme, sarsılma, algı ve kavramada düzensizlik.. ZEHİRLENME DURUMNDA ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİ (UZEM)'NİN 114 NOLU TELEFONUNU ARAYINIZ. PAKET ÜZERİNDE BULUNA DİĞER ÖNLEMLERİ DİKKATLE OKUYUNUZ. 

Bion Karınca Tebeşiri 24 Gr Muhafaza ve Uyarı:

  • Kullanmadan önce etiketi ve propektüsünü mutlaka okuyunuz . Çocuklardan uzak tutunuz. Gıda maddelerinden, hayvan yemlerinden ve bunların kaplarından uzak tutunuz. Uygulama ve hazırlık aşamasında hiçbir şey yemeyiniz, içmeyiniz, sigara kullanmayınız. İnsan ve çevre sağlığı üzerine riskleri önlemek için kullanma talimatına uyunuz.
  • Ürünü plastik muhafazasından çıkarmayınız.Plastik kap içerisindeki yemlere temas etmeyiniz.
  • Gözle, ciltle, solunum yollarıyla, giysilerinizle temastan kaçının. Ürünü orjinal ambalajında, kapların ağzı sıkıca kapalı olarak, kuru, serin ve iyi havalandırılmış yerlerde saklayınız. Kullandıktan sonra 1 saat boyunca evcil hayvanları ortamdan uzaklaştırınız. 
  • Depolama:Gıda maddelerinden, hayvan yemlerinden ve bunların kaplarından uzak tututunuz.
  • Arılar için zehirlidir.
  • Bu maddeyi ve kabını tehlikeli veya özel atık toplama yerlerine bertaraf edin/ettirin.

Bion Karınca Tebeşiri 24 Gr Ürünü Açıklaması:

BİON KARINCA TEBEŞİRİ

BİON KARINCA TEBEŞİRİ

Karınca Tebeşiri

Bion Karınca Tebeşiri, Bion Karınca Tebeşiri 24 Gr ürünü, Bion Karınca Tebeşiri hakkında, Bion Karınca Tebeşiri hakkında açıklama, Bion Karınca Tebeşiri yorum, Bion Karınca Tebeşiri yorumları, Bion Karınca Tebeşiri hakkındaki yorumlar, Bion Karınca Tebeşiri açıklamalı detayları, Bion Karınca Tebeşiri faydaları, Bion Karınca Tebeşiri kullanımı, Bion Karınca Tebeşiri zararları, Bion Karınca Tebeşiri zararlı mı, Bion Karınca Tebeşiri uyarılar, Bion Karınca Tebeşiri yararları, Bion Karınca Tebeşiri yararlı mı, Bion Karınca Tebeşiri satışı, Bion Karınca Tebeşiri satan, Bion Karınca Tebeşiri satış yerleri, Bion Karınca Tebeşiri satılan yerler, Bion Karınca Tebeşiri satan yerler, Bion Karınca Tebeşiri nerede satılır, Bion Karınca Tebeşiri nereden alınır, Bion Karınca Tebeşiri nerelerde satılıyor, Bion Karınca Tebeşiri nerden alabilirim, Bion Karınca Tebeşiri satılan, Bion Karınca Tebeşiri satılır, Bion Karınca Tebeşiri etkileri, Bion Karınca Tebeşiri nasıl kullanılır, Bion Karınca Tebeşiri nerde, Bion Karınca Tebeşiri faydası, Bion Karınca Tebeşiri ne işe yarar, Bion Karınca Tebeşiri ne kadar, Bion Karınca Tebeşiri fiyatı, Bion Karınca Tebeşiri fiyatları, Bion Karınca Tebeşiri detayları, Bion Karınca Tebeşiri açıklamaları, Bion Karınca Tebeşiri ürünü faydaları, Bion Karınca Tebeşiri ürünü kullanımı, Bion Karınca Tebeşiri ürünü faydaları ve kullanımı, Bion Karınca Tebeşiri ürünü hakkında, Bion Karınca Tebeşiri ürünü yorum, Bion Karınca Tebeşiri ürünü satışı, Bion Karınca Tebeşiri ürünü satan, Bion Karınca Tebeşiri ürünü satış yerleri, Bion Karınca Tebeşiri ürünü satılan yerler, Bion Karınca Tebeşiri ürünü satan yerler, Bion Karınca Tebeşiri ürünü nerede satılır, Bion Karınca Tebeşiri ürünü nereden alınır, Bion Karınca Tebeşiri ürünü nerelerde satılıyor, Bion Karınca Tebeşiri ürünü nerden alabilirim, Bion Karınca Tebeşiri ürünü etkileri, Bion Karınca Tebeşiri ürünü nasıl kullanılır, Bion Karınca Tebeşiri ürünü nerde, Bion Karınca Tebeşiri ürünü faydası, Bion Karınca Tebeşiri ürünü faydaları neler, BİON KARINCA TEBEŞİRİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Karınca_Tebeşiri #Bion #Bion_Karınca_Tebeşiri #Karınca_Tebeşiri_içindekiler #Karınca_Tebeşiri_kullanımı #Karınca_Tebeşiri_kullanılışı #Karınca_Tebeşiri_faydaları #Karınca_Tebeşiri_yararları #Karınca_Tebeşiri_yan_etkileri #Karınca_Tebeşiri_zararları #Karınca_Tebeşiri_satışı #Karınca_Tebeşiri_nerde_satılır #Karınca_Tebeşiri_nerden_alınır #Karınca_Tebeşiri_satan #Karınca_Tebeşiri_faydası #Karınca_Tebeşiri_faydalımı

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4